Şirket Hakkında


Kurumsal iş geçmişini Türk Sanayisinin dinamikleri ile harmanlamış olan ATANER İPLİK TEKSTİL DIŞ TİCARET, genç yapısıyla iş ortaklarının hammadde ihtiyaçlarını tedarik etmelerinde rehber olmak için 2016 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

Mısır, Hindistan, Endonezya, Çin, Vietnam, Malezya gibi ülkelerde bulunan üreticilerle ile işbirliği içerisinde olan firmamız; polyester, naylon, gipe, viskon, poliviskon, kesik elyaf, karışımlı iplikler ve POY dahil olmak üzere birçok tekstil hammaddesinin tedariki konusunda yurt içindeki ve yurt dışındaki müşterilerine hizmet vermektedir.

Ayrıca firmamız;

  • NANJING FOREVER TEXTILE CO.,LTD,
  • MISR SHEBIN EL-KOM SPINNING & WEAVING CO.
  • NEW ALPHATEX TALAL MAZHAR ABDEL DAYEM&CO

    firmalarının distribütörlük görevini yürütmektedir.

Rekabetin yoğun ve hammadde maliyetlerinin çok önem kazandığı günümüz koşulları içerisinde en doğru fiyat ile en doğru zamanda hammadde alımları yapmakta, rekabet alanında fark yaratmaktayız.

ATANER İPLİK TEKSTİL DIŞ TİCARET şeffaf ve pozitif yaklaşımı ile yurt içi ve yurt dışı partnerleri için maksimum faydayı ve sürekli işbirliğini sağlama gayretindedir. Güncel piyasalar ve hammadde fiyatları hakkında sürekli bilgi akışı sağlayarak, iş ortaklarının global piyasalardaki gözü kulağı olmaktadır.

Misyonumuz


Müşterilerimizin ihtiyaç duydukları ürünleri en yüksek kalitede, en hızlı sürede ve en uygun fiyatlarla sunmaktır.

Vizyonumuz


Hem yurt içi hem de yurt dışı piyasalarda faaliyet göstererek, sürekli artan bir hizmet kalitesi ile müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutan ve bu sayede tercih edilen bir tedarikçi konumunda olmaktır.

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?